Rimi Lielupe

Atrašanās vieta:
Viestura iela 22, Jūrmala, LV-2010
Projekta apraksts:

Teritorijas un stāvlaukuma apgaismojuma izbūve, pieslēgšana un režīmu iestatīšana.

 

Šajā RIMI veikalā izvietoti gaismekļi ar labu krāsas atlaides indeksu, kas izceļ oriģinālo preču izskatu. Visiem gaismekļiem izmantots pretapžilbšanas filtrs, kas nodrošina komfortablu apgaismojumu gan pircēju, gan darbinieku vajadzībām. Gaiteņos izvietotas gaismekļu sliedes ar attālināti vadāmiem LED gaismekļiem. Tiem iestādīta automātiskā ieslēgšanās un izslēgšanās, kā arī dimmēšanas funkcija. Tehnisku problēmu gadījumā automātiski tiek nosūtīts ziņojums, uzrādot precīzu problēmas raksturu un bojāto gaismekli, uzstādīta arī automātiska ieslēgšanās nakts trauksmes gadījumā, lai atvieglotu darbu veikala apsardzei.

Akcenta apgaismojumam izmantoti pieskaņota dizaina kupolveida prožektori. Tie harmoniski iekļaujas veikala interjerā un lieliski piestāv gaismas līnijām ejās.

 

Virs plauktiem izvietotiem podiņveida prožektoriem iespējams izmantot dažādus linzu tipus. Platāks leņķis apspīdēs gan plauktu, gan eju, bet šaurāks - noteiktas produktu grupas, atsevišķus uzrakstus vai noteiktu ejas sektoru

Garenas gaismas sliedes ejās, podiņveida akcenta gaismekļi un pieskaņota dizaina prožektori harmoniski iekļaujas RIMI veikala interjerā.

No items found.
No items found.
Apskatīt visus projektus