SIA Gaisma un Serviss

SIA “Gaisma un Serviss” ir sertificēts apgaismojuma projektēšanas uzņēmums, kas nodrošina pilna cikla pakalpojumus privātām telpām un publiskām telpām. Energoaudits, projektēšana, elektroinstalācija un apgaismojuma sistēmu apsaimniekošana ir mūsu darbības sfēra jau 12 gadus.

Piedāvājam ilgstpējīgus, energoefektīvus un mūsdienīgus apgaismojuma risinājumus gan privātmājām, gan tirdzniecības centriem, ražotnēm, DUS, izglītības iestādēm, u.c. publiskajām telpām un komercplatībām.

Videi draudzīga resursu izmantošana, komforts, izmaksu optimizācija ilgtermiņā un funkcionālas apgaismojuma sistēmas uzstādīšana Tavā mājoklī vai uzņēmumā ir mūsu prioritāte!

Gaisma un Serviss darbojas ar plaša mēroga klientiem visā Baltijā un ir oficiālais PHILIPS VAP programmas sadarbības partneris

ieskatieTIEs mūsu realizētajos projektos

Komanda

Viena no Gaisma un Serviss panākumu atslēgām slēpjas spēcīgā, zinošā un pieredzes bagātā komandā. Pateicoties mūsu komandas daudzveidībai un sertificētiem speciālistiem, saviem klientiem varam sniegt kvalitatīvu pilna cikla pakalpojumu klāstu.

Iepazīstieties ar mums:

Kristaps Jaundzems

Uzņēmuma vadītājs

Ints Barkāns

Pārdošanas speciālists

Kalvis Gorovenko

Tehniskās struktūrvienības vadītājs
Pievienojies komandai!