UV-C apgaismojums un uztādīšana

UV-C ierīces ir ideāls, ekonomisks un estētisks risinājums gaisa dezinfekcijas problēmai pastāvīgi aizņemtās telpās. Tas samazinās izdevumus ilgtermiņā, kā arī aiztaupīs laiku.

Palielinoties dezinfekcijas prasībām publiskās vietās, palielinās arī izdevumi šo prasību nodrošināšanai. Kamēr ķīmiskie dezinfekcijas līdzekļi var atstāt negatīvu iespaidu uz elpceļiem un ādu, kas nonāk saskarē ar šiem līdzekļiem, lieliska alternatīva ir UV-C gaismekļi. 

UV-C lampas, kas izstaro ultravioleto gaismu, ir viena no efektīvākajām ierīcēm, kas palīdz likvidēt vīrusus, baktērijas, sēnītes no virsmas un gaisā, kā arī iznīcināt jebkuru pakļauto mikroorganismu DNS vai RNS. Lai efektīvi iznīcinātu mikroorganismus, pietiek noteiktā laikā tieši novirzīt UV lampu uz sterilizējamo virsmu.

Standarta gaismekļi ir spēcīgi un var izraisīt kaitīgu iedarbību uz cilvēka ādu vai acīm. Tāpēc, lietojot UV-C lampas dezinfekcijai, jāievēro pamata drošības pasākumi, t.i.,cilvēkam nevajadzētu palikt gaismas staru diapazonā.

Turpretī inovatīvie UV-C gaismekļi, piemēram, Purelight Flow nodrošina gaisa dezinfekciju daudz drošākā veidā. Pateicoties stimulētajai gaisa cirkulācijai, gaiss iziet cauri gaismekļa interjeram, kur to pakļauj gaismai, sterilizē un pēc tam izstumj ārā. Aizsargātā UV-C gaisma neizplūst gaismekļa ārpusē. Šī metode ļauj novērst kaitīgos mikrobus no 110 līdz 160 m3 gaisa stundā atkarībā no gaismekļa modeļa.

Šādi gaismekļi ir lieliski piemēroti veselības aprūpes iestādēm, veikaliem, degvielas uzpildes stacijām, kurjeru uzņēmumiem, ēdināšanas iestādēm, valsts pārvaldes un izglītības iestādēm, kā arī privātmājām un citām publiskām telpām.

UV-C ierīces ir ideāls, ekonomisks un estētisks risinājums gaisa dezinfekcijas problēmai pastāvīgi aizņemtās telpās. Tas samazinās izdevumus ilgtermiņā, kā arī aiztaupīs laiku.

Mēs nodrošināsim šo ierīču uzstādīšanu, lai gaismekļi attīrītu virsmas un gaisu telpā optimālākajā veidā, ņemot vērā katra gaismekļa specifikāciju un darbības diapazonu.