PHILIPS

Gaisma un Serviss - zīmola PHILIPS apgaismojuma risinājumu pārstāvis Latvijā
Par zīmolu

Philips zīmols ir licencēts uzņēmumam Signify, pasaules līderim apgaismojuma un to izstrādājumu ražošanā un apkalpošanā.

Signify izstrādājumi ar Philips zīmolu ietver visaptverošu apgaismojuma lietojumu diapazonu mājai, birojam un ražotnēm, ielu apgaismojumam, apgaismojumam dārzkopībai, sportam un daudz kam citam.

Profesionālie pakalpojumi

Visi Philips Lighting profesionālie pakalpojumi ir pielāgoti, lai uzlabotu jūsu apgaismojuma infrastruktūras veiktspēju.

Mūsdienās arvien vairāk klientu vēlas tādu apgaismojuma infrastruktūru, kuras pārvaldīšana ir vienkārša, ekspluatācijas izmaksas ir samazinātas un veiktspējas garantijas pamatā ir rezultāts.

Sniedzot Philips Lighting pārvaldītos pakalpojumus, tiek nodrošināti vispusīgi risinājumi — ātri, izdevīgi un tikpat kā netraucējot jūsu uzņēmuma darbam.

Lietošanas cikla pakalpojumi

Ieguldot modernā apgaismojuma sistēmā, jūs vēlaties būt drošs, ka sistēma darbosies nevainojami, kad tas būs visvairāk nepieciešams. Philips Lighting lietošanas cikla pakalpojumi ir paredzēti, lai apgaismojuma sistēma jūs nekad nepieviltu. Philips Lighting ne tikai ātri atrisina apkopes problēmas, bet arī strādā, lai novērstu to rašanos.

Philips piedāvā plašu izstrādājumu klāstu, kas atbilst visām jūsu apgaismojuma vajadzībām. Izstrādājumu klāstā ietilpst iekštelpu un āra gaismas ķermeņi, lampas, kā arī elektronika. Turklāt tiek piedāvāti arī dažādi specializētie izstrādājumi, piemēram, ar saules enerģiju darbināmi gaismas ķermeņi, izgaismotie audumi, automobiļu izstrādājumi, specializētais apgaismojums un citi izstrādājumi.

Parastais apgaismojums  

Ielu, ēku un māju apgaismošanai tradicionāli tiek izmantota parastā apgaismojuma tehnoloģija. Parasto apgaismojumu rada halogēnlampas, fluorescentās lampas, kompaktās fluorescentās lampas, kompaktās metālhalogēnlampas un kvēlspuldzes.

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir efektīvs, ilgtspējīgs un videi draudzīgs, kā arī viegli vadāms, ļaujot izmantot apgaismojumu gan jaunā, gan tradicionālā veidā.

Viedais apgaismojums

Philips Lighting apgaismojumu uzskata par digitalizētās pasaules daļu, kurā var iesaistīties, atrodoties dažādās vietās un pārvaldot dažādas ierīces.

Galerija
Apskatīt visus partnerus