LUXIONA

Gaisma un serviss - zīmola LUXIONA gaismas risinājumu partneris Latvijā
Par zīmolu

Polijas gaismas risinājumu zīmola LUXIONA piedāvājumā ir visaptveroši apgaismes risinājumi, kas aptver gan ražošanas, gan dizaina pakalpojumus šī vārda visplašākajā nozīmē, kurus piegādā augstas klases dizaineri un kas ir gatavi izpildīt klientu prasības: arhitektūras telpas, zonas tā sauktajās clean rooms, tirdzniecības vietās utt.

LUXIONA Polija ir neapstrīdama līdere CLEAN ROOM tipa risinājumu tirgū - tā sauktajām tīrām telpām, t.i., sterilam apgaismojumam slimnīcu telpās, apgaismojumam farmācijas rūpnīcās vai ķīmiskajām laboratorijām.

Polija LUXIONA algo apgaismes nozares profesionāļus, kuriem ir liela pieredze uzņēmējdarbībā. Pārvaldot projektu, LUXIONA Poland komanda garantē labāko iespējamo tehnisko risinājumu izmantošanu apgaismes ierīču jomā. Polijas LUXIONA komanda specializējas tādu projektu īstenošanā, kuriem nepieciešama individuāla pieeja un moderno tehnoloģiju pielietošana.

LUXIONA grupa un LUXIONA Polija nodrošināja savas apgaismes sistēmas šādos prestižos projektos:

• Sagrada Familia katedrāle Barselonā, kuru izstrādājis Antonio Gaudi,

• Tieslietu pilsēta Barselonā, projektējis Deivids Čipperfelds,

• Centrālā stacija Varšavā,

• Catalina biroja ēka Varšavā,

• Vēža profilakses centrs Varšavā.

Apgaismošanas sistēma tā saucamajām tīrām telpām “Clean Room”

Luxiona Poland ir līderis, kas piedāvā apgaismojuma sistēmas tā saucamajām tīrām telpām. Plašs CLEAN tipa gaismekļu klāsts nodrošina apgaismojuma kvalitāti un drošību CLEAN ROOM tipa telpās: operāciju palātās un telpās, kas ietver operāciju palātas, sterilizācijas telpās, laboratorijās, farmācijas telpās un citos speciālistu risinājumos.

Apgaismošanas sistēma veikaliem

Tas ir īpašs piedāvājumu risinājums, kas veltīts veikaliem un lielveikaliem. Tā pamatā ir speciāli apgaismes tehniskie risinājumi, kas nodrošina tāda veida izmantošanu, lai radītu ievērojamas finansiālas priekšrocības.

Saskaroties ar apgaismojuma tirdzniecības un mārketinga prasībām, ir sagatavots produktu piedāvājums, kas rada iespēju “uzsvērt” Premium produktus iepirkšanās ejās. Programmas galvenā koncepcija ir jaunā pieeja funkcijai, ko pilda veikala apgaismojums.

Apgaismošanas sistēma izglītības iestādēs

Skolas programmai ir īpaša nozīme, jo tā ir īpaša uzņēmuma misija. Rūpējoties par bērnu veselību un attīstību, mūsu eksperti ir sagatavojuši īpašu piedāvājumu skolām. Mēs vēlamies, lai mūsu darbs veicinātu labāku mācību apstākļu sasniegšanu bērniem, kas stimulēs viņu attīstību, tā vietā, lai radītu problēmas ar redzi un koncentrēšanos. Labs apgaismojums palielina lasīšanas, koncentrēšanās un fokusēšanās ātrumu bērniem.

Piedāvājums ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu labākos iespējamos apgaismojuma apstākļus bērniem skolās, vienlaikus iekļaujoties skolas finansējumā.

Modeļa dizainā izmantotie izstrādājumi ļauj sasniegt optimālu gaismas intensitāti, virzienu un krāsu, vienlaikus nodrošinot ievērojamus ietaupījumus, kas rodas no mazāka enerģijas patēriņa.

Apgaismošanas sistēma degvielas uzpildes stacijām

Programma ir izveidota degvielas uzpildes staciju īpašniekiem, dodot viņiem iespēju sasniegt optimālu apgaismojumu konkrētiem elementiem telpās. Mūsdienīgākās LED apgaismojuma tehnoloģijas izmantošana, kas uzlabota ar regulēšanas sistēmu un brīvroku sistēmas darbību, pozitīvi ietekmē elektroenerģijas ietaupījumus. Turklāt novatoriskais risinājums vertikālu virsmu apgaismošanai uzlabo stacijas redzamību no ceļa.

Apgaismojums āra arhitektūras telpām

Visaptverošs piedāvājums par āra apgaismojuma sistēmām, kas sagatavots, lai iekļautu jaunākos tehnoloģiskos un dizaina risinājumus. Sistēmas ir paredzētas izmantošanai ceļu, ielu, pilsētu, parku apgaismošanā un apgaismojuma projektos.

Būdami apgaismes risinājumu piegādātājs, Luxiona Polijas eksperti nodrošina, ka viņu klienti saņem pilnu konsultāciju spektru katrā investīciju apgaismojuma ieviešanas posmā.

Plašais Luxiona Poland produktu sortiments ļauj radīt risinājumus, kas veltīti konkrētām investīcijām. Produktu katalogā ietvertais produktu saraksts ir tikai sākumpunkts, kad jāizveido personalizēts apgaismojuma projekts.

Galerija
Apskatīt visus partnerus