LUG

Gaisma un Serviss - zīmola LUG gaismas risinājumu partneris Latvijā.
Par zīmolu

LUG Gaismas Fabrika Sp. z o.o. ir vadošais Eiropas profesionālo apgaismojuma risinājumu ražotājs ar gandrīz 30 gadu pieredzi. Uzņēmums specializējas infrastruktūras un rūpniecības gaismekļu ražošanā, kā arī dekoratīvā apgaismojuma ierīkošanā komunālo pakalpojumu ēku, tirdzniecības vietu un arhitektonisko priekšmetu iekšējam un ārējam apgaismojumam. Bagātīgais produktu klāsts ar vairāk nekā 6 tūkstošiem dažādu gaismekļu versiju ļauj uzņēmumam sniegt visaptverošu risinājumu komplektu visu veidu projektiem. Iekšējā apgaismojuma dizaineru komanda, R&D departaments ar pilnībā aprīkotu laboratoriju un pielāgošanas nodaļu ļauj LUG pielāgot savus produktus pat visprasīgāko projektu individuālajām vajadzībām.

Uzņēmuma piedāvājumā ir plašs āra gaismekļu klāsts ēku apgaismošanai, degvielas uzpildes staciju, ielu un autostāvvietu apgaismošanai. Interjera armatūra tiek izmantota tirdzniecības telpās, birojos, tirdzniecības zāles un lielveikalos. Visi gaismekļi atbilst ES tirgus prasībām un atbilst lietotāju vēlmēm, apvienojot mūsdienīgu un pievilcīgu dizainu ar funkcionalitāti un izciliem apgaismojuma parametriem. Mūsu uzmanība detaļām un piedāvāto produktu un pakalpojumu augstā kvalitāte ir izpelnījusies biznesa partneru uzticību visā pasaulē. Galvenie mūsu produktu saņēmēji gan vietējā, gan ārvalstu tirgū ir elektrotehnisko izstrādājumu vairumtirgotāji, veikalu ķēdes, kā arī elektroinstalācijas materiālu un rūpnieciskā apgaismojuma importētāji. Ārpus valsts uzņēmums darbojas Rietumu, Skandināvijas un Tuvo Austrumu tirgos. 2005. gadā mēs atvērām uzņēmuma filiāli Ukrainā, un 2008. gadā tika izveidots meitasuzņēmums LUG GmbH, kas veic komercdarbību Vācijas tirgū.

Tā rezultātā mūsu portfolio ietilpst tādi projekti kā Varšavas metro 2. līnija, Alžīrijas metro, Sanpaulu metro, Expoforum Sanktpēterburgā, Kopenhāgenas lidosta, Athletic Village Almati, Baltijas tornis Poznaņā vai Raffles Europejski Hotel Varšavā.

Papildus plašajam profesionālo apgaismojuma risinājumu klāstam ražotājs piedāvā atbalstu no apgaismes ierīču dizaineru, arhitektu un tehnisko konsultantu komandas. Komanda, kas specializējas apgaismojuma sistēmu modernizācijā, veic auditus un modernizācijas projektus partneriem, ļaujot optimizēt izmantotos apgaismojuma risinājumus un tādējādi ievērojami samazināt enerģijas patēriņu.

Galerija
Apskatīt visus partnerus