LIVAL

Gaisma un Serviss - zīmola LIVAL gaismas risinājumu partneris Latvijā.
Par zīmolu

Lival lepojas ar savu produktu projektēšanu un ražošanu Somijā. Visu šo darbību veikšana zem viena jumta nodrošina ātru piegādi un nepārspējamu kvalitātes kontroli. Bet kas tieši padara Somiju par vislabāko iespējamo atrašanās vietu no visām pasaules vietām?

Inovatīva inženierija

Somijā ir izglītības sistēma, kas ir viena no labākajām pasaulē. Uzņēmumā Lival Somijas zināšanas un kompetence palīdz izmantot jaunākās inovācijas apgaismojuma jomā un tādējādi klientiem piedāvāt produktus ar vismodernākajām tehnoloģijām.

Ilgtspējība un izturība

Somija ir videi draudzīgākā valsts pasaulē, un ilgtspējība ir Somijas DNS. Tāpēc Lival nopietni uztver energoefektivitātes un ekoloģijas jautājumus. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, piemēram, Citizen COB, Lival var samazināt vajadzību pēc izejvielām mazākos formas faktoros.

Godalgotais dizains

Somija ir pazīstama ar savu skandināvu dizainu. Lai apmierinātu visas klientu vajadzības pēc apgaismojuma mazumtirdzniecības, modes un pārtikas rūpniecībā, Lival paļaujas uz spēcīgo dizaina mantojumu.

Apgaismošanas risinājumu pionieris Lival tika dibināts Somijā pirms vairāk nekā 70 gadiem. Lival un Nordic Aluminium ir sadarbojušies kopš 1962. gada, kad Nokia sākās Nordic Aluminium stāsts. Apgaismošanas celiņi tika ražoti ar Nokia zīmolu līdz 1996. gadam, kad Nordic Aluminium ieguva pašreizējo nosaukumu. Lival ir bijis Nordic Aluminium kontrolpaketes īpašnieks kopš 2000. gadu sākuma, un sadarbība starp šiem diviem uzņēmumiem ir nobriedusi, lai kļūtu par perfektu apvienojumu profesionālā apgaismojuma jomā.

Lival šodien: unikālā Lival ekosistēma

Pateicoties spēcīgajām zināšanām pilnīgu apgaismojuma sistēmu projektēšanā un ražošanā, Lival šodien ir pasaules vadošā ražotāja pozīcijā. Saviem klientiem Lival piedāvā unikālas ekosistēmas, kas sastāv no projektoriem, lejupvērstiem lukturiem un lineārām armatūrām, kas nemanāmi darbojas ar Nordic Aluminium Global sliedēm un sliežu adapteriem.

Kontrolējot daudzpusīgas apgaismes celiņu sistēmas un plaša spektra LED gaismekļu piegādi, Livar var ātri un rentabli ražot un piegādāt visaptverošu profesionālu apgaismojuma risinājumu portfeli.

Galerija
Apskatīt visus partnerus