LENA LIGHTING

Gaisma un Serviss - zīmola LENA LIGHTING gaismas risinājumu partneris Latvijā.
Par zīmolu

Lena Lighting SA ir viens no vadošajiem augstas kvalitātes apgaismes sistēmu un apgaismes piederumu ražotājiem. Uzņēmums kopš 2005. gada ir iekļauts Varšavas Fondu biržas galvenajā tirgū.

Lena Lighting esam apgaismojuma ražotājs, kas tirgū darbojas jau daudzus gadus, pateicoties tam, mēs zinām visu par lampām un apgaismes sistēmām: pārbaudām to iespējas, projektējam, testējam un izgatavojam. Mēs prasām no sevis sistemātisku progresu, pateicoties kuram mēs joprojām esam vieni no labākajiem apgaismes ķermeņu ražotājiem valstī. Mēs izmantojam mūsu ekspertu zināšanas un modernākos rīkus un tehnoloģijas.

Tehnoloģijas

Izstrādājot katru no apgaismojuma elementiem, mēs izmantojam jaunākos zinātniskos sasniegumus. Jau vairākus gadus Lena Lighting SA partneri ir labākie elektrotehnisko komponentu ražotāji. Tie nodrošina mūsu augstākajiem standartiem atbilstošus risinājumus un novatoriskus projektus, kurus īsteno mūsu Pētniecības un attīstības departamenta inženieri. Lena Lighting SA produkti atrodas gan vietējā tirgū, gan gandrīz 70 ārvalstu tirgos.

Lena Lighting SA piedāvāto produktu attīstībā īpaši nozīmīgu lomu spēlē divi faktori: pieredze un ieguldījumi pētniecībā.

Kā cienījams apgaismes ķermeņu ražotājs, mēs apvienojam praksi ar mūsdienīgumu. Pieredze ir daudzu cilvēku centienu summa, kuri ar individuālu zināšanu un kopīga darba palīdzību ir guvuši maksimālu efektu mūsu produktiem. Pateicoties tam, mums izdevās panākt optimālu kompromisu, kas ir visizdevīgākais cenas ziņā, noteikti atšķirot mūs no citiem uzņēmumiem, kas ražo apgaismes ķermeņus. Pētniecība un attīstība ir pastāvīga tiekšanās uz izcilību un ambīcijām, kas mūs motivē sasniegt visus savas misijas mērķus. Pateicoties pētījumu zinātkārei, mēs ar lepnumu varam apstiprināt, ka Lena Lighting SA ir apgaismojuma ražotājs, kas ne tikai seko jaunākajām tendencēm, bet bieži tos apsteidz ar radošuma, uzticamības un individualizācijas palīdzību.

Ražotāja garantija

Lena Lighting SA ir apgaismojuma ražotājs, kas pircējam nodrošina pamata garantiju gaismekļiem, kurus tas pārdod, divus gadus no preču pārdošanas dienas pircējam. Šī garantija neattiecas uz patērētājiem, kuriem mūsu uzņēmums nodrošina atšķirīgus garantijas noteikumus, kas iekļauti citos dokumentos, ko Lena Lighting SA piegādā klientam. Pēc klienta pieprasījuma - pēc detalizēta konkrētā pasūtījuma novērtējuma, Lena Lighting SA var piešķirt pagarinātu garantiju uz trim gadiem vai nestandarta garantiju uz pieciem gadiem. Pagarinātās garantijas vai pielāgotās garantijas nosacījumi, par kuriem panākta vienošanās, ir aprakstīti individuāli sagatavotos dokumentos. Pievilcīgi garantijas nosacījumi padara mūs par apgaismes tehnikas ražotāju, kuram jūs patiešām varat uzticēties.

Bezmaksas dizains

Lighting SA ir apgaismojuma ražotājs, kura klienti jebkurā investīciju ieviešanas laikā var paļauties uz profesionālu ekspertu ieteikumiem. Mēs ne tikai atbalstām jūs apgaismojuma koncepcijas un pašu produktu izvēlē, bet arī veidojam vizualizācijas un bezmaksas apgaismojuma projektus, izmantojot specializētu datoru programmatūru. Kā apgaismes ierīču ražotājs, kas vispusīgi rūpējas par klientu apmierinātību, mēs sagatavojam arī izmaksu efektivitātes un enerģijas taupīšanas apgaismojuma analīzes.

Galerija
Apskatīt visus partnerus