LEDVANCE

Gaisma un Serviss - zīmola LEDVANCE gaismas risinājumu partneris Latvijā
Par zīmolu

LEDVANCE apvieno tradicionālo vispārējo apgaismojumu ar modernām, progresīvām apgaismojuma tehnoloģijām. LEDVANCE darbības pamatā ir uzticamas un ilgstošas attiecības ar saviem klientiem un plaša izstrādājumu pieejamība visā pasaulē - pasaules līmeņa eksperts ar vispārējā apgaismojuma, progresīvu tehnoloģiju un mainīgu vajadzību izpratni.

LEDVANCE plašajā gaismekļu klāstā ietilpst produkti praktiski visām profesionālajām un sadzīves vajadzībām – no vienkāršiem līdz sarežģītiem produktiem. LEDVANCE produktu klāsts piedāvā augstākā līmeņa veiktspēju. Lai atspoguļotu to savu produktu dizainā, ir izstrādāta jauna dizaina valoda ar nosaukumu ”Scale“, kas vienā acumirklī pastiprina spilgtumu, pārliecību un dinamiku.

Ražotājs piedāvā jums plašu LED gaismekļu klāstu standarta risinājumiem, kas atbilst visdažādākajām prasībām, kā arī situācijām - gaismekļu klāsts ir pielāgots konkrētu lietošanas nozaru prasībām: veikaliem, viesnīcām, biroju ēkām, slimnīcām, ražotnēm vai parkiem. Ar LEDVANCE vienmēr var sagaidīt vienkāršu uzstādīšanu, izdevīgu cenu un augstu potenciālo enerģijas ietaupījumu. Citiem vārdiem sakot, LED gaismekļu klāsts tiešām paceļ kvalitāti jaunā līmenī.

Ražošanas segmenta portfelī ietilpst plašs LED gaismekļu klāsts, kas ideāli piemēroti attiecīgajai darba videi. Automātiskās apgaismojuma vadības produkti ar sensoriem, DALI un ZigBee savienojuma iespējām arī paaugstina efektivitāti. Tajā pašā laikā vienkārša uzstādīšana, zemas ekspluatācijas izmaksas un minimāla nepieciešamā apkope nozīmē, ka sistēmas ātri atmaksājas.

Gaisma kā panākumu sastāvdaļa: LEDVANCE biroja gaismekļi

Biroja gaismekļu klāstā ietilpst dažādas LED gaismekļu versijas – Panel, Linear un Downlight. Automātiskā vadība nodrošina, ka gaisma ir ieslēgta tikai tad, kad tā ir nepieciešama. Starp citām LEDVANCE biroja gaismekļu priekšrocībām var minēt vienkāršu uzstādīšanu, zemas ekspluatācijas izmaksas un minimālu apkopi, kas ļauj tiem atpelnīt sevi ļoti īsā laikā.

LEDVANCE piedāvā ļoti plašu apgaismojumu risinājumu klāstu visām veikala zonām – no fasādes un skatlogiem līdz pašai tirdzniecības zālei. Gaismekļu klāsts piedāvā īsto gaismu īstajā vietā, lai kādi būtu apstākļi, un vienmēr optimālu LED krāsu atveidi. SPOT gaismekļu pievilcīgais un funkcionālais dizains padara tās par izcilu papildinājumu gan vienkāršai, gan augsta līmeņa veikala videi. Sliežu sistēmas ļauj nodrošināt pielāgojamu apgaismojumu pat lielas platības tirdzniecības telpās.

Galerija
Apskatīt visus partnerus