Pamatapgaismojums

Pamatapgaismojuma galvenā funkcija ir nodrošināt pietiekamu gaismas līmeni telpā, kas rada komfortablu vidi darbiniekam, lai veiktu darba pienākumus.

LED paneļu pamatapgaismojums

Viens no pamatapgaismojuma veidiem ir paneļveida apgaismojuma gaismekļi (60x60), kas tiek iebūvēti iekārto konstrukciju griestos. Šādi gaismekļi visbiežāk tiek izmantoti nelielu platību veikalos, gaisma ir kvalitatīva, pilda pamatfunkciju un neprasa lielus ieguldījumus.

Gaisma var būt vairāk koncentrēta vai izkliedēta, atkarībā no izvēlētā paneļa. Ir pieejami dažādu spektru apgaismojumi, tomēr veikalu apgaismojumam daudzviet tiek izmantota tieši baltā jeb aukstā gaisma (4000 K), kas nodrošina lielāku gaismas atdevi.

Lineārais pamatapgaismojums

Lineāro apgaismojumu izmanto plauktu izgaismošanai. Šis apgaismojumus tiek vērsts uz plauktā esošo produkciju,samazinot gaismas daudzumu ejā, tādā veidā veikala apmeklētāja uzmanību pievēršot precēm.

Izvietojot un savienojot lineārā apgaismojuma gaismekļus, tiek nodrošināta nepārtraukta  līnijas izgaismošana visā garumā, turklāt elektrību nepieciešams pievienot tikai no viena gala rindai. Piemēram tiek izmantoti tādi ražotāja risinājumi kā Philips Coraline Trunking vai Philips MAXOS FUSION. Dotajām iekārtām ir speciāla gaismas regulējošās lēcas, kas pielāgo gaismas leņķi un nodrošina nepieciešamo plauktu izgaismošanu. Savukārt, Philips MAXOS FUSION sistēmai ir papildus iespējas uzstādīt arī prožektorus un moduļu veida gaismekli, kas ir aprīkoti ar jaudīgākiem led elementiem.

Ar prožektoriem

Papildus LED paneļveida un lineārajam apgaismojumam tiek izmantoti arī prožektori, kas nodrošina akcenta gaismu. Prožektoriem ir iespējams gudrās mājas risinājums - tālvadība, kas ļauj apgaismojuma sistēmu padarīt automatizētu, palielinot prožektora energoefektivitāti. Ar tālvadības funkciju var kontrolēt gaismekli un uzstādīt vēlamos iestatījumus vai darba režīmu.

Produktu saraksts
Apskatīt visus risinājumus