Gaisa dezinfekcijas un attīrīšanas iekārtas

Kategorija:
Gaisa kvalitāte

Palielinoties dezinfekcijas prasībām publiskās vietās, ir palielinājies arī pieprasījums pēc gaisa attīrīšanas iekārtām. UV dezinfekcijas tehnoloģija ir pazīstama apmēram simts gadus un tiek izmantota galvenokārt medicīnā. Tomēr tā piemērošanas joma ir daudz plašāka. UV-C lampas, kas izstaro ultravioleto gaismu, ir viena no efektīvākajām ierīcēm, kas palīdz likvidēt vīrusus, baktērijas, sēnītes no virsmas un gaisā, kā arī iznīcināt jebkuru pakļauto mikroorganismu DNS vai RNS.

Standarta gaismekļi ir spēcīgi un var izraisīt kaitīgu iedarbību uz cilvēka ādu vai acīm. Tāpēc, lietojot UV-C lampas dezinfekcijai, jāievēro pamata drošības pasākumi, t.i.,cilvēkam nevajadzētu palikt gaismas staru diapazonā. Turpretī inovatīvie UV-C gaismekļi, piemēram, mūsu piedāvātais Purelight Flow nodrošina gaisa dezinfekciju daudz drošākā veidā. Pateicoties stimulētajai gaisa cirkulācijai, gaiss iziet cauri gaismekļa interjeram, kur to pakļauj gaismai, sterilizē un pēc tam izstumj ārā. Aizsargātā UV-C gaisma neizplūst gaismekļa ārpusē. Šī metode ļauj novērst kaitīgos mikrobus no 110 līdz 160 m3 gaisa stundā atkarībā no gaismekļa modeļa.

Piedāvājam dažādu ražotāju UV-C gaismekļus atkarībā no jūsu vajadzībām. Mēs nodrošināsim arī šo ierīču uzstādīšanu, lai gaismekļi attīrītu virsmas un gaisu telpā optimālākajā veidā, ņemot vērā katra gaismekļa specifikāciju un darbības diapazonu.

Produktu saraksts
Apskatīt visus risinājumus