Sensori

Kategorija:
Gudrā māja

Sensori

Sensori ir energoefektīvs risinājums, kas ļauj ietaupīt gan Jūsu līdzekļus, gan nodrošināt gaismekļa ilgmūžību. Ir dažādi sensoru veidi - kustības sensors, klātbūtnes sensors un krēslas sensors. Sensori reaģē uz konkrētiem iestatījumiem un sūta signālu uz gaismekli vai  citu elektrosistēmu, kas ierīkota Jūsu mājās.

Kustības sensors strādā, balstoties uz lietotāja iestatītiem nosacījumiem, un reaģē uz kustību. Iestatījumos var regulēt uztveršanas zonu,laiku, cik ilgi tiek uzturēts signāls, kā arī definēt, pie kādiem apgaismes līmeņiem sensors darbojas.

Klātbūtnes sensors uztver kustību telpā vai sajūt cilvēka klātbūtni arī neesot kustībā. Sensors mēra telpas temperatūru un reaģē uz izmaiņām tajā, spējot noteikt, kad telpā atrodas cilvēks. Arī šim sensoram ir iespēja iestatīt uztveršanas zonu. Jaunākās tehnoloģijas piedāvā divu tipu klātbutnes sensorus - infrasarkano sensoru un mikroviļņu sensoru.

Krēslas sensors tiek izmantots ārtelpām un kontrolē fasādes un teritorijas apgaismojumu. Krēslas sensors sajūt gaismas maiņu un sūta signālu gaismeklim, lai to ieslēgtu vai izslēgtu pie noteiktiem gaismas apstākļiem.

Apskatīt visus risinājumus