Projektēšana

Kategorija:
Elektrība

Energoefektīvas un drošas elektroinstalācijas pamatā ir rūpīgi izstrādāts skiču projekts un elektrības pieslēguma projekts. Sertificēti projekti, ko izstrādājuši zinoši un pieredzes bagāti speciālisti, ir garantija drošam un jaudīgam elektropieslēgumam. Projekti tiek izstrādāti ievērojot likumdošanu un būvvaldes prasības.

Mūsu speciālisti spēj piedāvāt gudrus un funkcionālus risinājumus, ņemot vērā Jūsu projekta specifiku. Piedāvājam sertificētus elektroprojektus, skiču projektus, elektrības pieslēguma projektus pilnīgai vai daļējai elektroinstalācijas nomaiņai un papildināšanai,elektroietaišu izbūves risinājumiem, apgaismojumam un tā vadības sistēmām.

Gaisma un Serviss komanda seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām, nozares jaunumiem un energoefektīviem risinājumiem,lai Jūsu elektroprojekts atbilstu mūsdienu drošības prasībām un iespējām. Pie mums tiek nodrošināts pilna cikla pakalpojumu klāsts  - elektroaudits, elektriskie mērījumi, projektēšana, ierīkošana, elektroietaišu apkalpošana un arī remonts.

Apskatīt visus risinājumus