Gaisa dezinfekcijas un attīrīšanas iekārtas

Kategorija:
Gaisa kvalitāte

Palielinoties dezinfekcijas prasībām publiskās vietās, ir palielinājies pieprasījums pēc gaisa attīrīšanas iekārtām arī privātajās telpās. Piedāvājam DAIKIN gaisa attīrīšanas iekārtas, kas, pateicoties aktīvajai plazmas jonu izdalīšanai un Flash Streamer tehnoloģijai, nodrošina tīru gaisu. Tām ir augstas veiktspējas HEPA filtrs, kas uztver īpaši sīkas putekļu daļiņas. DAIKIN gaisa attīrīšanas iekārtām piemīt jaudīga un īpaši klusa gaisa iesūkšana, kas neradīs telpā troksni. Iekārtām ir putekļu un smaku sensors, kas nodrošinās lielisku gaisa kvalitāti, turklāt tie ir bērnu droši un pārvaldāmi ar pulti.

Piedāvājam arī gaisa attīrīšanas iekārtas, kas izmanto UV-C tehnoloģiju, piemēram, Sterilion Flow, kas nodrošina gaisa dezinfekciju drošā veidā. Pateicoties stimulētajai gaisa cirkulācijai, gaiss iziet cauri gaismekļa interjeram, kur to pakļauj gaismai, sterilizē un pēc tam izstumj ārā. Aizsargātā UV-C gaisma neizplūst gaismekļa ārpusē. Šī metode ļauj novērst kaitīgos mikrobus no 110 līdz 160 m3 gaisa stundā atkarībā no gaismekļa modeļa.

Piedāvājam dažādu ražotāju UV-C gaismekļus atkarībā no jūsu vajadzībām. Mēs nodrošināsim arī šo ierīču uzstādīšanu, lai gaismekļi attīrītu virsmas un gaisu telpā optimālākajā veidā, ņemot vērā katra gaismekļa specifikāciju un darbības diapazonu.


Apskatīt visus risinājumus